Podkarpackie to Ty!

baner z napisem Podkarpackie to Ty!. Na tle tego napisu stoją rózne osoby, kobiety i mężczyżni symbolizujący różne zawody

Kilkanaście różnych osób, kilkanaście różnych historii i doświadczeń, kilkanaście odmiennych przykładów projektów, ale jeden wspólny mianownik – Fundusze Europejskie. Tak w ogromnym skrócie będzie wyglądać kampania, której celem jest informowanie odbiorców o korzyściach wynikających z realizacji różnych projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

We wrześniu na 10 podkarpackich portalach internetowych będziemy zachęcać mieszkańców naszego regionu do poszukiwania informacji i pogłębiania wiedzy na temat możliwości, jakie niosą ze sobą Fundusze Europejskie. Dodatkowo za pośrednictwem naszych kanałów na Facebooku i Instagramie – „Odmienione Podkarpackie” przeprowadzimy akcję „Podkarpackie to Ja”. Będzie ona polegać na publikacji „selfie” bohaterów kampanii i innych mieszkańców regionu, wraz z krótkim opisem tego, czym się zajmują i jak Fundusze Europejskie wpływają na ich codzienne życie. Z kolei w październiku i listopadzie w mediach cyfrowych pojawią się wywiady z bohaterami kampanii, którzy opowiedzą o tym, w jaki sposób Fundusze Europejskie pomogły im w realizacji marzeń i zawodowych celów. Ukażą się również sondy uliczne, w których mieszkańcy Podkarpacia będą mieli okazję wypowiedzieć się w kwestiach związanych z regionem i o zmianach, jakie dokonują się w ich otoczeniu za pośrednictwem unijnego wsparcia. Od początku września do końca listopada zrealizowana zostanie kampania telewizyjna. Na antenę Telewizji Regionalnej w Rzeszowie oraz do trzech telewizji kablowych w Stalowej Woli, Dębicy i Krośnie trafią trzy krótkie spoty reklamowe oraz dwuminutowy film będący ich kompilacją. Zwieńczeniem kampanii będzie pełnometrażowy film dokumentalny „Podkarpackie to Ty. Fenomen Ludzi, Fenomen Miejsca”. Premiera zaplanowana jest na 12 listopada br. na kanale YouTube – Odmienione Podkarpackie.