Magazyn informacyjny
o Funduszach Europejskich dla Podkarpacia

Dział: Wsparcie dla…

Odbudowa po pandemii

REACT-EU to program, który ma celu naprawienie szkód społecznych i gospodarczych spowodowanych pandemią COVID-19. Sprawdź, na jakie działania pieniądze przeznaczyła Polska oraz województwo podkarpackie.

czytaj więcej

WUP wspiera uchodźców

Gdy po agresji Rosji na Ukrainę ruszyła w kierunku Polski fala uchodźców, Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Rzeszowie przygotował pakiet działań pomocowych. Utworzył także Punkt Informacyjny dla Uchodźców i Przedsiębiorców, w którym udziela informacji w językach polskim, ukraińskim i rosyjskim.  

czytaj więcej

Wspierają, inspirują, integrują

Na Podkarpaciu nie brakuje utalentowanych ludzi z wiedzą i pomysłami na realizację ambitnych projektów. Uczelnie i firmy dysponują najnowocześniejszym sprzętem niezbędnym do rozwijania takich pomysłów. Sęk w tym, że talenty rozproszone są po całym regionie, a sprzęt często pozamykany w warsztatach i laboratoriach.

czytaj więcej

Wsparcie na trudne czasy

Pandemia COVID-19 spowodowała, że nasza gospodarka mocno wyhamowała. Polski Instytut Ekonomiczny prognozuje, że PKB kraju spadnie w tym roku o 4%, a według bardziej pesymistycznego scenariusza – nawet o 7% w porównaniu do roku ubiegłego.

czytaj więcej

Innowacyjny biznes na Podkarpaciu

Masz pomysł na biznes, ale brakuje ci pieniędzy i wiedzy na jego wdrożenie? Zgłoś go do Platformy Startowej Start In Podkarpackie, która do listopada 2021 roku pomoże w rozwoju łącznie około 200 start-upów. Będą one miały szansę na otrzymanie 1 mln zł dofinansowania na inwestycje i rozwój.  

czytaj więcej

Znajdź kapitał na rozwój

Rok 2020 to dla wielu firm trudny okres, ale niezbędne minimum możesz sobie zapewnić, korzystając z rozwiązań antykryzysowych. Jeśli myślisz o odbudowie swojego biznesu lub o dalszym rozwoju, rozejrzyj się za najkorzystniejszym finansowaniem. Jeszcze jest w czym wybierać.

czytaj więcej
Skip to content