Magazyn informacyjny
o Funduszach Europejskich dla Podkarpacia

Dział: Aktualności

Niezwykły koncert

Ten koncert był jednym z wielu wydarzeń organizowanych w regionie z okazji 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

czytaj więcej

Turystyka na Roztoczu

Umowa partnerstwa podpisana przez trzy samorządy sprawi, że nowe atrakcje turystyczne przyciągną turystów i stworzą miejsca pracy.

czytaj więcej

Stwórz z nami mapę atrakcji!

Zapraszamy do tworzenia mapy atrakcji. Obejmie ona wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (10-11 maja), a także pozostałe imprezy związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE.

czytaj więcej

Wyróżnij się!

Komisja Europejska po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie REGIOSTARS 2024. Rywalizować w nim będą najciekawsze projekty zrealizowane ze wsparciem z Funduszy Europejskich.

czytaj więcej

Wizyta studyjna   

Dziennikarzom podkarpackich mediów oraz rzecznikom prasowym instytucji regionalnych pokazaliśmy projekty zrealizowane przy wsparciu funduszy UE.

czytaj więcej

Kosmiczna przygoda

Marzysz o tym, by Twoje rozwiązania były wykorzystane na pokładzie satelity? Zgłoś się na Hackathon NASA Space Apps Challenge, który 7 i 8 października br. odbędzie się w Stalowej Woli!

czytaj więcej

Podnośmy kwalifikacje!

Powinniśmy częściej uaktualniać swoją wiedzę i umiejętności. Takie są wymagania zmieniającego się świata. Właśnie na tę potrzebę zwraca uwagę Europejski Rok Umiejętności (European Year of Skills – EYS).

czytaj więcej

VI Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu

Samolot, helikopter, samochód i flaga Unii Europejskiej – to cztery z dziesięciu symboli, które można było zobaczyć podczas Drone Show. Impreza została zorganizowana w ramach VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

czytaj więcej

10 edycji DOFE

Ponad 6 tys. osób wzięło udział w wojewódzkich obchodach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

czytaj więcej
Skip to content