Magazyn informacyjny
o Funduszach Europejskich dla Podkarpacia

Dział: Aktualności

Wizyta studyjna   

Dziennikarzom podkarpackich mediów oraz rzecznikom prasowym instytucji regionalnych pokazaliśmy projekty zrealizowane przy wsparciu funduszy UE.

czytaj więcej

Kosmiczna przygoda

Marzysz o tym, by Twoje rozwiązania były wykorzystane na pokładzie satelity? Zgłoś się na Hackathon NASA Space Apps Challenge, który 7 i 8 października br. odbędzie się w Stalowej Woli!

czytaj więcej

Podnośmy kwalifikacje!

Powinniśmy częściej uaktualniać swoją wiedzę i umiejętności. Takie są wymagania zmieniającego się świata. Właśnie na tę potrzebę zwraca uwagę Europejski Rok Umiejętności (European Year of Skills – EYS).

czytaj więcej

VI Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu

Samolot, helikopter, samochód i flaga Unii Europejskiej – to cztery z dziesięciu symboli, które można było zobaczyć podczas Drone Show. Impreza została zorganizowana w ramach VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

czytaj więcej

10 edycji DOFE

Ponad 6 tys. osób wzięło udział w wojewódzkich obchodach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

czytaj więcej

Nowy program – nowa strona

Jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027? Zapamiętaj tę stronę: funduszeUE.podkarpackie.pl.

czytaj więcej

Razem promujemy fundusze

Pierwsza edycja i od razu pełny sukces! Mowa oczywiście o konkursie „Fundusze Europejskie wokół nas”, który został zorganizowany w marcu 2023 r. dla beneficjentów funduszy unijnych.

czytaj więcej

Historie z życia

„zaFunduszowani” to nazwa innowacyjnego cyklu, który w kwietniu pojawił się na Facebooku i Instagramie oraz w serwisie YouTube.

czytaj więcej

Szczęśliwa trzynastka

W tym roku już po raz szósty nasz region znalazł się w gronie laureatów trzynastej edycji konkursu na najlepsze spoty o tematyce związanej z Funduszami Europejskimi w ramach Międzynarodowego Festiwalu Camerimage w Toruniu. Na podium stanęliśmy razem z województwem łódzkim.

czytaj więcej
Skip to content